Tűzoltó vízforrás karbantartás ellenőrző szoftver2018. február 21. 09:38 Ahogy azt korábban jeleztük a tűzvédelmi szakma adminisztratív terheinek csökkentését célozó új szolgáltatás folyamatosan bővül. Most – a tűzoltó készülék, a karbantartó műhely és a számlázó modult követően – a tűzoltó vízforrás ellenőrzés és karbantartás adminisztrációja lehet sokkal egyszerűbb és gyorsabb a szoftver segítségével. A szoftvert, élesítése előtt, komoly gyakorlati próbákon tesztelték a fejlesztők.
A tűzoltó készülékek ellenőrzésének adminisztratív terheit csökkentő fiREG szoftver után itt a tűzoltó vízforrás ellenőrzését segítő modul. Asztali gépen vagy mobil alkalmazásban is tesztelve fő funkciói:
- Karbantartás tervezhetősége a megadott és generált dátumok alapján.
- A már jól megszokott módon, QR matrica alkalmazásával gyorsan elkészíthetők a dokumentációk.
- A tűzoltó készülékekhez hasonlóan a vízforrások is gombnyomásra importálhatók.
- A vízforrásokhoz tartozó csekklistában választhatunk az OTSz-ben rögzített szempontok közül.
- Figyelmeztet a nyomáspróba szükségességére.
- Gombnyomásra készülhet munkalap, üzemeltetési napló, valamint a számla.
Az előző fejlesztés eredményeit itt is felhasználták, mert már ott is használható a mobiltelefonra telepíthető szoftver, ahol nincs internet (offline) kapcsolat.
Vissza
Ezt a hírt eddig 1869 látogató olvasta.
Kapcsolódó információk:
|